| hunteru22 a întrebat:

cum trimit un link pe mess?

4 răspunsuri:
| Adryan657 a răspuns:

Depinde ce vrei sa faci cu link-ul
1: copiezi si il lasi la status
2:daca vorbesti cu cineva faci la fel(copy paste)
3: daca vrei sa dai mass dai ctrl+M dai paste la link si enterwinking

| 123321998896768 a răspuns:

Buna! dai copy si paste la un link www.ceva.com sau ma rog si dai enter;).si dupa ce trimiti culoarea link-ului va fi rosie sau albastra si cand dai click apare site-ul.pa-pa.

| MihaiKm a răspuns:

Pai ii **** 2 pumni monitorului si dupa iti spui in gand " CE IDIOT MAI SUNT DOAMNE "

| JustACuriosPerson a răspuns:

Dai click dreapta langa cuvantul/propozitie si dupa aceea ti apasat si faci cu mouse-ul de la stanga la dreapta sau invers.Cuvantul se face alb si injurul cuvantului e albastru... dupa aceea dai click pe cuvant si il copiezi... apoi deschizi mess-ul si il trimiti(dai click dreapta si,, inserati,,) apoi enter.