| roxilici a întrebat:

Buna >TPUbig grin< As dori sa ma ajutati, daca doriti, intr'o situatiebig grin
Prietena mea cea mai buna merge la mare cu parintii, iar iubitul meu merge si el.Amandoi in aceleasi zile, in aceeasi statiunesadVor fii mereu impreuna pe'acolo si mi'e teama sa nu se infiripe ceva intre ei:-s Va rog ajutati-ma... vreau sa scap de geloziesad

Răspuns Câştigător
| Nam a răspuns:

Daca este intr-adevar cea mai buna prietena a ta nu ar face asta..., dar daca o face asta inseamna ca te'a prostit si de fapt nu e o prietena. Incearca sa ii explici ca iti e frica ca el sa nu se dea la prietena ta. si sa nu se intample ceva. sad. Succes big grin, funda?tongue

2 răspunsuri:
| ImHereForYou a răspuns:

Nu trebuie sa fi geloasa daca sti ca el te iubeste!
Incearka sa ai incredere!
Iti tin pumnii!

| roxilici explică:

Mersi mult:*