| Levelstar a întrebat:

vreau si eu sa imi fac cont pe app store si nu stiu cum,
dar fara
card, fara bani. Ajutati-ma si pe mine, dau funda!

P.S : Imi si explicati cum sa le iau ( jocuri aplicatii etc)

5 răspunsuri:
| DanyReyMisteryo619 a răspuns:

Pai din cate stiu iti poti face cont cu un cont de google, eu asa mi-am facut.

| EdwardEddy a răspuns:

Lol...iti faci cont pe google si poti intra si pe app store...

| Mox112 a răspuns:

Salut vladut! prima data trebuie sa descarci pe CALCULATOR iTunes(numai asa poti face fara card); 2. dai la creare cont iTunes(bifezi variana fara card)>ok acum sa zicem ca ti-ai facut contul. Dupa poti sa-l folosesti pe telefon sa calculator scrii pe bara aia de sus(din app store>serch)jocul/aplicatia pe care o vrei. Daca nu reusesti contacteaza-ma pe facebook:GeorgeRulz
uite aici un link pentru iTunes:http://www.apple.com/ro/itunes/download/

| Levelstar explică (pentru Mox112):

Am iTunes

| Mox112 a răspuns (pentru Levelstar):

Pai si daca ai de ce nu-ti faci cont iTunes? sau nu sti?