| AnemonaP a întrebat:

E bine daca ma epilez cu lama pe picioare? imi creste la o zi, si a doua zi iar ma epilez, adica in fiecare zi. E adv ca lama ingroasa parul si il inmulteste?

2 răspunsuri:
| NoNameX a răspuns:

Buna!happy
Eu una ti-as recomanda sa te epilezi cu ceara.E putin dureros insa, nu va fi nevoie sa te epilezi a doua zi iar ci abia dupa 3/4 saptamani[Si ceara subtiaza firul de par si`l face mai rar big grin].Da.E adevarat, lama ingroasa firul de par si il face mai des.Eu m`am epilat si cu lama, dar acu` ma fac cu ceara si rezultatul e mult mai bun.
Pa, pa! happy

| NoNameX a răspuns:

Nu primesc si eu o fundita?puppy dog eyes
[Pentru raspunsul de mai susbig grin]