| anonim_4396 a întrebat:

dau funda! As vrea sa vă întreb ceva despre hackeri.Cum iti poți dă seama ca esti victima lor pe telefon si ce rău iti pot face?

Răspuns Câştigător
| GdX a răspuns:

Daca ai un firewall nu trebuie sa ii faci probleme. Nu esti o persoana importanta ca sa te atace hackerii. Daca te-a amenintat cineva stai linistita ca nu au ce sa iti faca.

| anonim_4396 explică (pentru GdX):

Multumesc,dar cum stiu daca am un firewall? (Nu ma lua la mișto dar chiar nu stiu)

| GdX a răspuns (pentru anonim_4396):

Orice device are din fabrica un firewall dar poti instala si tu unul. Cauti in magazinul device-ului. Play, store.ce sisrem ai tu

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce atat panica de la un virus stupid?
Ai informatii de securitate nationala de crezi ca te urmaresc hackerii?

| anonim_4396 explică (pentru suntserios):

Nu dar daca o sa ia banii din banca?

| GdX a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu ai cum sa iti ia banii. Stai linistita. Daca vrei sa te linistesti schimba parole, cere la banca schimbarea contuluu ca sa stai linistita. Si ai grija cu cine vorbesti si cui ii spui ca detii valori.

| anonim_4396 explică (pentru GdX):

Multumesc mult! Nici nu iti imaginezi ce mult m.ai linistit.