| Marin_Lesneac_1995 a întrebat:

Salutare Tuturor ...As Vrea si eu Sa INtreb Daca E Posibil sa localizezi O Un Telefon Daca Ii cunosti IMEI...
Sau Daca Poti Schimba Acest IMEI.

3 răspunsuri:
| meduzza a răspuns:

Normal ca poti pentru asta e facut [la politie], nu il poti schimba.

| DjKrome a răspuns:

Localiza nu dar daca l-ai vazut undeva. si te uiti sub baterie si imeiul coincide cu cel din acte da atunci il poti lua inpoi desigur cu politialaughing si da acel imei se poate schimba de obicei hotii il dezlipesc usor cu feonul. si lipesc imeiul de la alt tip sau marca de telefon. big grin

| Marin_Lesneac_1995 explică (pentru DjKrome):

Pe Mine Nu ma Intereseaza Sa Schimb IMEI de Sub Baterie Dar IMEI din Combinatia aia de taste *#06#