| gargaritza_5474 a întrebat:

TPU!happydau funda. ce exercitii de intindere as putea sa fac in apa[bazin] pentru a "grabi"cresterea? si cat as putea creste in cateva luni facand inot?

1 răspuns:
| baru a răspuns:

Sall. Cele pe care le faci pe uscat, acelea le faci si in apa. Iar, deodata ce vei face inot, in doua trei luni, fi sigur, sau sigura ca se va vedea. Crestere este in functie de individ, varsta si oase. Daca vei face bazin, te vei modela foarte frumos, si cu siguranta vei creste Pa