| gargaritza_5474 a întrebat:

TPU! happydau funda. ce exercitii de intindere as putea sa fac in apa[bazin] pentru a "grabi"cresterea? si cat as putea creste in cateva luni facand inot?

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Înainte să începi să înoți, faci întotdeauna încălzirea fizică.
Înotul în sine dezvoltă creșterea.
Trebuie să practici minim un an de zile, de trei ori pe săptămână pentru a avea rezultate pozitive.
Pa, pa.

| Crisu_7532 a răspuns:

Un exercitiu foarte bun ar fi sa joci volei in apa. si e important sa sari tot timpul dupa minge. sau, daca nu vrei sa joci volei sau n-ai cu cine, sari pur si simplu. si incearca sa sari cat mai sus. e mai simplu decat la baschet, plus ca este mult mai placut sa faci astfel de exercitii in apa. funda?

| deviant18 a răspuns:

Cea mai buna metoda de a creste mai repede este basketul. dar sa stii ca pentru o fata e sexy sa fie mai scunda. eu sunt destul de inalta si niciodata nu mi-a placut [baieti foarte inalti se gasesc rarlaughing] bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baschetul.Practicand acest sport te vei inalta repede, daca la asta te referi.

| gargaritza_5474 explică:

Mai astept raspunsuri, si dupa aia fundabig grin:*pana atunci va dau cate un "folositor", mersi mult:*