| anonim_4396 a întrebat:

dau funda si va rog sa raspundeti cat de serios puteti. multumesc! Citisem pe net ca atunci cand unui baiat ii place de tine, in timp ce vorbesti cu el sau va priviti i se dilata pupilele. Dar daca nu se intampla asta inseamna ca nu te place? Sau nu este obligatoriu sa i se dilate pupilele.

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Nu e obligatoriu să poți TU să sesizezi infima dilatare a pupilelor provocată de vederea cuiva pe care-l dorește / place.

1 răspuns:
| Stefxn a răspuns:

Mai mult iti dai seama daca te priveste sau iti zambeste etc intr-un mod in care nu o face cu nimeni altcineva... sau daca se uita consistent la tine.