| Desdemona95 a întrebat:

De aproximativ 3 saptamani trec printr-o despartire de primul baiat din viata mea. Nu m-a mai iubit, nu i-a mai pasat de mine si eu am acceptat cu greu situatia, dar am facut-o. Acum cateva zile a intrat un baiat din orasul meu pe mine pentru prima oara (pe facebook) si m-a invitat la un suc(am informatii despre el, este un baiat serios) si am decis sa fie in weekendul asta, nediscutand detaliile ce vizau ora, data si locul. Nu mi-a cerut numarul de telefon. A ramas sa vorbim tot pe facebook.De atunci nu a mai dat nimeni niciun semn. Cum am vazut ca nu mai da niciun semn( de 3 zile), i-am trimis aseara mesaj sa vad ce e cu el si a zis ca e bolnav (mi-a zis din prima zi cand am vorbit ca e bolnav), deci am tras concluzia ca nu ne mai intalni si, mai apoi, am mai vorbit putin si apoi n-a mai vazut mesajele trimise de mine (erau trimise dar nu si vizulaizate de el, desi era pe facebook). Imi place de el, insa nu vreau sa vada asta deocamdata... ce ar trebui sa fac? Nu mai vreau sa mai fiu ranita, vreau sa nu mai pun suflet asa usor...

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Tu l-ai iubit mult pe ala primul apoi te-ai vazut cu asta te pomenesti ca il iubesti, nu am ce spune iubire feminina azi cu unu maine cu altul

| RaUL5 a răspuns:

Iesi la intalnire cu alt baiat. Cel mai simpu pentru a trece peste o despartire