| anonim_4396 a întrebat:

de cand eram mica imi rodeam unghiile, am 16 ani, sunt in clasa a 9-a si inca nu ma pot dezobisnuii. Le-am avut o data mari, dar nu a durat mult si am inceput din nou crying va rog dati-mi un sfat, sa scap de tot de acest obicei! Funda

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Roade creioane, eu așa fac.
Știu cum te simți. Știi când am renunțat eu? Când am reușit să-mi fac o manichiură cu dungi și îmi era milă să o stric.
Făți unghiile o vreme, fie-ți milă de ele și o să te lași. Și roade creioane.

| Zatharra a răspuns:

Http://www.eva.ro/......-1249.html
Sper că te va ajuta acest articol!;)

| beastboy84 a răspuns:

Asta-i un tic nervos ar trebui sa mergi la medicstraight face

| SmartLie a răspuns:

Poti mesteca guma, nu o sa-ti mai rozi unghiile.
FUNDA?