| ClearSky00 a întrebat:

Buna TPU..De cateva zile am tot vorbit cu o fata si imi raspundea frecvent la mesaje, dar dupa ce m-am inalnit cu ea a inceput sa raspunda mai greu, bine tin sa precizez si ca e perioada unui festival si aproape toata ziua e acolo. Oare ce as putea face mai departe?

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Las-o si tu in pace zilele astea pana termina cu festivalu, s-a dus sa se distreze nu sa stea pe telefon

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Poate nu i-a mai placut de tine

| smihai23 a răspuns:

Pai poate e ocupata. Continua sa vorbesti cu ea. Daca dupa festival, se raresc mesajele, e clar ca ceva o deranjeaza. Succes