| Cucolea_Iulian_2001 a întrebat:

de cateva zile am o prietena si parca ea nu mai este asa atrasa emotional de mine cu toate ca vorbim zii de zii parca sunt cu ea in frendzone chiar daca sunt cu ea impreuna... Nu vreau sa o pierd ce pot face?

14 răspunsuri:
| Kaℓi a răspuns:

De cateva zile si deja nu mai e "asa atrasa emotional" de tine?
happy

| Doub a răspuns:

Demonstrează-i cât de bărbat eşti.
Hue, hue.

| Drimmero a răspuns (pentru Doub):

La randul tau, ca fata/femeie, ai si tu nevoie de aceasta demonstratie?smug

| Doub a răspuns (pentru Drimmero):

Nu ştiu. thinking
Bună întrebare.

| Drimmero a răspuns (pentru Doub):

Iti spun eu, ai! Orice fata simte acest lucru.

| Doub a răspuns (pentru Drimmero):

De unde ştii tu ce simte o fată? laughing

| Drimmero a răspuns (pentru Doub):

Deoarece pe fete le simti cand vor acest lucru, au si unele momente cand nici macar Maria-Lor nu stiu ce vor.

| Doub a răspuns (pentru Drimmero):

Suntem nişte speciale. laughing

| Drimmero a răspuns (pentru Doub):

Adevarul e ca femeia e mai ambitioasa decat barbatul. Oricat de orgolios sunt eu, dar femeia ramane mereu o fiinta puternica!

| Doub a răspuns (pentru Drimmero):

Adică, suntem mai puternice ca voi? laughing))))))))

| Drimmero a răspuns (pentru Doub):

Nu mai puternica, dar mai pragmatica este.

| Doub a răspuns (pentru Drimmero):

Hm, bine de ştiut. thinking

| Divy a răspuns:

Nu o pierzi, atâta timp cât nu îți pierzi vlaga și devii plictisitor și torăi subiecte banale laughing

| Dugalle a răspuns:

Invata sa pui. ca sa fii si tu mai concis cand vine vorba de scris, zic.