| Lov3m3islittle a întrebat:

Buna TPU.De cateva zile sunt cu un baiat din Tulcea, insa eu sunt din Isaccea si vrem sa ne intalnim insa eu nu am cum sa ajung la Tl asa simplu deoarece parintii mei sunt foarte indulgentiwinking
si nu m-ar lasa.:-s ceva sfaturi
P. S. Ar putea veni el dar totusi 1 de 2 ori hai de 3 ori dar totusi. ce sa fac:-scrying(

2 răspunsuri:
| aligru a răspuns:

In primul rand definita la cuvantul "indulgenta"; il folosesti gresit si cineva ar trebui sa ti spuna

http://dexonline.ro/definitie/indulgenta

Cel mai bine ar fi sa vorbesti cu parintii tai si sa vina prietenul tau la tine, sa i cunoasca pe ai tai. Dupa ce o sa l cunoasca mai bine poate o sa ti permita si tie sa mergi la el! Bafta!

| Lov3m3islittle explică (pentru aligru):

Stiu am scris repede si am uitat sa pun NU