| JoMo a întrebat:

Eu sunt cu o fata din scoala si nu vrem sa afle colegii, deoarece vor afla si profesorii.Noi ne intalnim cand plecam la scoala sau cand mergem acasa. Dar cand vreau sa o "mozolesc" intervine mereu ceva. Si nici nu pot sa o invit in oras deoarece parintii ei nu o lasa sa iasa in oras decat daca este si diriginta ei. Ce e de facut?

2 răspunsuri:
| JoMo explică:

Nu o sa mearga... stiu sigursad

| lovenonylove a răspuns:

Pai incearca sa mergeti p eholul scoli sau zii sa o convinga pe maicasa sau sa i zica ca are ore in plus ca trebuie sa repete cv si iesiti sau sa i zica adevarul daca e tupeista daca nu prima mettoda sper ca te-am ajutat... funda/