| Lory_1130 a întrebat:

Am si eu nevoie de cateva sfaturi. De cateva zile vorbesc cu un baiat de 17 ani de care imi place. Urmeaza sa ne intalnim si apoi poate va fi ceva intre noi.Insa este o problema. El nu este de aceeasi religie cu mine.Credeti ca este o problema atat de grava incat nu vom putea fi impreuna? dau funditabig grin!

Răspuns Câştigător
| RyanGeorge a răspuns:

Lory nu conteaza ce e, poate sa fie din Africa din Kongo ori Catolic sau Ortodox atat timp cat tie iti place si sunteti de acord sa fiti amandoi impreuna nu vad care sa fie problema, stai linistita daca va iubiti numai conteaza happy, cand am fost in Cehia mi-a placut de o fata Sandra o chema era mai mulatra cam neagra dar mi-a placut de ea si ea era din Slovakia, m-am dus direct la ea fara sa ma intereseze de unde vine sau ce religie are, am fost impreuna ne-am distrat totul a fost Ok asta a contat.

3 răspunsuri:
| alexandra21_3435 a răspuns:

Nu iubita nu e nici o problema, ideia este ca religia sa nu ii controleze foarte mult modul de gandire(excesiv), poti sa il cunosti doar daca stati de vorba si va destainuiti, nu refuza, incearca sa il cunosti si trage concluzii dupa! astept sa imi spui cum ti-a mers! laughing

| Angel0 a răspuns:

Te pot ajuta numai daca specifici religia lui si a ta.

| Angiiiiiii a răspuns:

Nu conteaza religia....normal vor aparea probleme in viitor dar cine stie poate la voi nu se va intampla asta. daca imi spui ce religie este mai exact poate te pot ajuta....adica depinde si de religie, cat de inversunat e el laughing