| AnnaMariaAntonia a întrebat:

De catva timp tot mi se face rau! Mi se pune un nod in gat, am senzatia de stare de lesin si nu stiu ce mi se intampla! Va rog sa dati raspunsuri serioase!

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Du-te la medic. Nimeni nu te poate ajuta aici. Mai mult, se gasesc tineri imberbi care-ti pot da sfaturi aiurea si te alegi si cu ceva mai rau.

1 răspuns:
| AnnaMariaAntonia explică:

Am fost la medic acum o ora si a zis ca am lipsa de calciu! Acum timp de 30 zile trebuie sa iau calciu.Multumesc pentru raspuns!