| MyTedyBear a întrebat:

De ce nu ma lasa sa comentez pe facebook?
Imi tot spune: "actiune blocata, momentan nu ai permisiunea de a efectua aceasta actiune"
Ce trebuie sa fac?

Răspuns Câştigător
| EuIulia1528 a răspuns:

Ai primit Spam/Block! Asteapta 30 de zile si o sa poti comenta! Nu-ti fa alt cont ca nu are rost! Fundita>>?

3 răspunsuri:
| 010123 a răspuns:

Fa-ti un alt cont! happy

| DavidTTwowTT a răspuns:

Eu nu prea ma pricep la FB dar stiu ca asta e din cauza ca cineva ti'a dat SPAM, poate ai comentat ceva aiurea si cuiva nu i-a placut si tea "dat in judecata" laughing Contul ar trebui sa isi revina adica sa dispara SPAM-ul dupa ceva timp, sau daca e permanent nu vei mai putea sa comentezi pe acea pagina. Daca e ceva si ai relaizat cui i'ai gresit, cred ca ar putea sa retraga SPAMUL, cred, nu stiu sigur.

big grin Sper ca te'am ajutat, bafta!

| Iuliaa57 a răspuns:

Asta se intampla pentru ca cineva te-a blocat pe Facebook. Adica nu ii mai poti comenta pozele. big grin Sau, probabil ca cineva ti-a dat spam. Funda?big grin