| Corinne a întrebat:

De ceva timp cunosc un tip.Am vorbit mult si mai nou e o atractie din ambele parti.Deci ne placem reciproc happy De cateva zile suntem impreuna. Dar nu-l cunosc foarte bine sad De Sf Andrei nu stiu ce i-as putea cumpara? straight face suntem prea la inceput. Sa-i zic la multi ani si atat?straight face mi se pare penibil sigh

Are cineva vreo sugestie? big grin

3 răspunsuri:
| pitic13 a răspuns:

E penibil
incearca sa'i cumperi ceva care l'ar putea misca putin eu de exempu am prieten de 2 luni si eram cu el d eu luna si a venit ziua lui dar nu m-am gandit nici un pic si i'am luat cel mai mare urs din magazin a ramas pur si simplu cu gura cascata pentru ca nu se astepta si nu mai putea sa'mi spuna nimic doar m'a strans la piept si m'a sarutat deci din lucruri minuscule se fac adevarate minuni pentru ca cel mai mic gest conteaza

| SEZARA a răspuns:

Saruta-l

| Bizz a răspuns:

Pai tinand cont ca esti fata...eu creed ca este de ajuns un sincer La multi ani!

Mai ales ca sunteti de foarte putin timp impreuna...

Mi s-a intamplat si mie ceva asemanator, era ziua ei si eram de 1-2 saptamani impreuna... dar de rusine si sa nu ma simt prost i-am luat o mica atentie. [un ursulet...nu foarte costisitor]