| anonim_4396 a întrebat:

De ceva timp, ma tot intreb, daca e gresit sa ai iubit la 12/13 ani. Am observat multe fete la varsta asta cu iubiti, iar o prietena a vrut sa ma "combine " cu un baiat, iar eu am refuzat-o.
E gresit sa ai iubit la varsta asta? :-s

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu e gresit atat timp cat nu intreceti limitele varstei voastre. Oricum ai luat o decizie buna, poti sa mai astepti 2-3 ani, vei privi lucrurile altfel si pana atunci te poti bucura de copilarie.

3 răspunsuri:
| OXxana a răspuns:

Nu nu e nimic grasit doar sa nu faci lucruri de oamneni mari adica intelegi tu doar un pupat acolo

| neutrino a răspuns:

Ce inseamna sa ai un iubit la 12 ani? Ce faceti impreuna, mergeti la cofetarie?

| DWDT a răspuns:

Nu, nu e gresit. Dar aici intervin parintii si ei s-ar putea sa nu-ti dea voie. Oricum e normal dar nu trebuie sa exagerezi. Bafta la agatatwinking