| anonim_4396 a întrebat:

Am vorbit cu un baiat aprox acum 3-4 luni. El a vrut sa se combine cu mine, dar eu din neatentie am spus ceva gresit si el a inteles cu totul altceva si nu i-am mai explicat ca eu defapt vreau sa fiu cu el si de atunci nu am mai vorbit...Am incercat sa il uit, dar nu pot. De atatea luni nu am mai fost cu nimeni deoarece doar la el ma gandesc.Doar prin mesaje putem vorbii si vreau sa imi spuneti niste subiecte de discutie. Nu imi raspundeti cu incearca sa il cunosti. Spuneti-mi exact ce sa il intreb..ca habar nu am sad El a mai fost intre timp cu niste fete poate m-a si uitat...nush daca sa mai intru pe el. Faza e ca nu eu aleg de cine imi place. Deci spuneti-mi ce sa vorbesc cu el. Funda cel mai bun raspuns si mai folositor

Răspuns Câştigător
| Maxnonymus a răspuns:

E mult mai greu acum sa ii spui ce simti pentru ca voi fetele asteptati totul pe tava. daca stiai ca nu a inteles ce trebuia de ce nu i-ai explicat partea corecta? ti-a fost lene? da-i mesaj si spune-i direct...baietii sunt draguti cand voi vorbiti despre chestii inutile cum ar fi "cum merge scoala?", "tu ce ai mai facut?" doar ca sa nu va jigneasca si sa va spuna ca sunteti plictisitoare dar de fapt baietii vor sa vorbiti direct.Adica spune-i direct ce ai de spus, nu incepe conversatia cu "ce-ti mai face cainele?" incepe asa: "ce faci?" "trebuie sa iti spun ceva" si de aici ii spui direct ce ai de spus si vezi ce spune. daca o sa iasa bine, felicitari. daca nu ..asta e. treci peste. orice e posibil.Succes.

| ZMR97 a răspuns (pentru Maxnonymus):

Exact așa o să-i spună rolling on the floor))

| Maxnonymus a răspuns (pentru ZMR97):

Ce? la ce te referi?

| ZMR97 a răspuns (pentru Maxnonymus):

Mă refer la faptul că sfatul tău este foarte folositor, dar nu prea cred că o să-l pună în practică

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nimeni nu alege pe cine sa placa, vorbeste cu el spune-i ce ai scris aici cu tupeu