| Mirunna_8231 a întrebat:

De ceva timp nu stiu ce mi-a venit sa ma apuc de slabit(mentionez ca am nevoie.dar ma simt bine si asa).Am 61 kg si 1.69 m inaltime. As vrea niste diete ceva. daca se poate sa fie si testate. Multumesc! l happy

1 răspuns:
| bluur a răspuns:

Nu e bine sa tii dieta,cel mai bine este sa manaci ORICE dar mai putin, sa mai ramana in farfurie, adica sa nu te saturi, asa e cel mai bine, seara un ceai sau ceva usor, sau cel mai bine este sa bei un ceai... succes