| RianaAlexia a întrebat:

Buna TPU.
De ceva timp vorbesc cu un baiat.
Si de cand am inceput sa vorbesc cu el.ma simt altfel. Tremur, imi bate inima, imi vine sa urlu de fericire cred... As vrea mereu sa vorbesc cu el.
Are cineva idee de ceva?

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

E foarte bine, e o stare tare frumoasa dar ai grija sa nu te faca prea vulnerabila in fata lui ca atunci...
Vorbeste cu el despre hobbyurile voastre, tot felul de lucruri de genul, eventual il poti invita sa si iesiti.

3 răspunsuri:
| GoldenZenith a răspuns:

Esti indragostita lulea.
Vorbiti in continuare, despre orice si apropiati-va cat mai mult prin comunicare! Poate, poate. :* succes!

| 393Dan a răspuns:

Da, saruta-l si ai sa vezi ca ar sa va vedeti mult mai des.

| challeaAdrian a răspuns:

Pai as crede ca il placi dăăă