| mihamihaela1234 a întrebat:

TPU! De curand am primit pe mess un link cu virus iar eu din nestiinta (niciodata nu mai primisem asa ceva) am dat clickstraight faceMi s-a salvat si mi se pot trimite mass cu linkul' ala. Ce pot face sa nu se mai trimita?

fundita:X

3 răspunsuri:
| Emena a răspuns:

Ori sa iti reinstalezi windows. ul, ori sa intri pe mess. ul de pe net sa nu se mai trimita

| doar.pt.voi. a răspuns:

Reinstaleaza-ti messengerul. Daca nu da roade, reinstaleaza-ti windowsulhappy baftahappy

fundita?happy

Răspuns utilizator avertizat