| darling a întrebat:

De curand mi am instalat sims2 si nu stiu cum sa fac copii adica fara sa adopt, imi puteti spune cum, sau daca merge in sims2 va rog frumos

fundawinking

Răspuns Câştigător
| ѕα∂ gιяℓ a răspuns:

Ah.sims,nu m`am mai jucat de cativa ani dar mai stiu. Ii pui pe amn2 in pat cu "relax" si dupa dai pe unu`try for baby" sau ceva de genu`batting eyelashes daca auzi o melodie inseamna ca e insrcinata.sau daca dupa nu mai apare try for baby inseamna tot ca e insrcinatahee hee