| CosminaCosmm a întrebat:

De la ce varsta poti sa lucrezi la pliante? Si cat este salariul? FUNDA

11 răspunsuri:
| Nastia a răspuns:

18 ani cred.la 5000 pliante 2-3 milioane.

| CosminaCosmm explică (pentru Nastia):

O prietena de-a mea are 13 ani si lucreaza din asta am intrebat

| Nastia a răspuns (pentru CosminaCosmm):

Am zis si eu ce am crezut.

| ruddy a răspuns:

Nu stiu prea sigur dar eu am lucrat cand aveam 16(fara contrat de munca si asta e nasol ca poate sa nu te plateasca )am pimit 300lei pe o luna

Răspuns utilizator avertizat
| Kennziiie a răspuns:

Trebuie să ai buletin în primul rand. Nu ştiu cât se câştigă.

| Dudyy a răspuns:

Presupun ca +15-16... si bani. no ideea. - daca ai zis ca ai o prietena intreab-o pe ea.-

| DarKeR98 a răspuns:

De la 17-18 ani si salariu este cam de 500-800 lei in functie de firma la care lucrezi.
Funda?

| DarKeR98 a răspuns:

De la 17 ani, cu salariu 200-600 lei. In functie de firma
Funda?

| Cosmin86 a răspuns (pentru DarKeR98):

E stupid sa adaugi "funda?" dupa un raspuns, doar un copil frustrat si retardat ar face asa ceva

| laleauamea a răspuns:

CA promoter pentru ca asa se numeste "impartitul pliantelor" nu e o varsta obligatorie este in functie de ceea ce promovezi spre ex: daca faci promotii la bauturi alcoolice sau tigari trebuie sa ai 18 ani, daca promovezi un concert sau un eveniment nu conteaza varsta. Salariul este tot la fel in functie de ce promovezi de firma la care faci promoter de ex: eu am facut promo la tigari si era 15 lei ora dar am facut si promo pentru un concert si era 6 lei ora; insa sunt promoteri platiti in functie de nr de pliantethinking sper ca ti-am fost de ajutor