| dya22100 a întrebat:

de la o vreme am inceput sa stau cu 2 fete din cartier. cu care nici nu credeam ca o sa stau vreodata. ele sunt prietene de 1 an deja
eu sunt cu ele de vreo 2 luni si in astea doua luni sor intamplat foarte multe lucruri si ne'am sprijinit una pe allta ca niste surori
de la o vreme eu cu una dintre ele M (nu vreau sa i spun numele adevarat big grin)
suntem solo eu am suferit dupa ex-iubitul meu
ea m'a sprijinit la fel si D
cand M a fost parasita am fost acolo am ajutat'o sa'si revina
a plans in jur de 5 ore daca nu mai mult :O:O:O m-am speriat am crezut ca mai are putin si isi da duhul :Obig grin
in fine
acum D e impreuna cu un baiat si tine la el foarte mult si el la ea
pe langa ei mai e un cuplu
baiatul din acel cuplu cand ne'am cunoscut se uita cam obsesiv la mine ceva in genu straight facestraight face:O:Ostraight face:O
ieri seara eu cu M ne'am luat ceva de mancare (pentru ca fie vorba intre noi muream de foame da nu ne suradea ideea sa merem acasa laughing )
si el se uita fara oprire la mine
eu ma inteleg foarte bine cu prietenasa
si mi s-a intamplat o data sa se desparta unul de prietenasa sa fie cu mine dar nu am acceptat pentru ca fata suferea dupa el sad nuss genu nepasatoare happy
si nu vreau sa se mai intample
iar de la o vreme se tot cearta cu prietena sa din cel mai mic lucru sad si fata saraca nu stie ce sa faca ca sa'l impace sad mie mila de ea cand o vad asa sad
si dupa daca atunci cand ii vad dau sa plec acasa ba se supara M, ba D.ba fata aia care e impreuna cu ala sad sincera sa fiu din partea mea m'as inchide in casa phbbbbt
...totusi nu inainte sa cer un sfat de la TPU big grin
ce'ar trebui sa fac ca sa nu'i mai vad sau macar sa nu-l mai vad pe el sad pentru ca cred ca incepe sa imi placa de el crying(?

Răspuns Câştigător
| madutzii a răspuns:

Pai u si ca celanta prietena ata incerca sa cautatzi alt loc in care sa iesitzi si lasatzi pe ei doi in pace.asa nul vezi nici u si nici el.asa se pot impaca si ei mai bine si povestestei si la prietena ta ce se intampla ca sa stie!kiss
E cel mai bine asa!