| Mynni3 a întrebat:

De la un timp am inceput sa ma cert cu toata lumea mai ales cu profesori de la scoala si cu mama. M-am saturat sa tot imi spuna sa ma schimb comportamental si sa nu mai vb aiurea dar eu nu vreau sa ma schimb. Si nu stiu ce sa ma fac mai ales ca profa de romana i s-a pus patata pe mine si mereu sunt inr-un conflict cu ea imi este frica de ea pentru ca ma poate lasa corigenta si nu as vrea, nu pot sta o secunda fara sa fac ceva in ora ei pur si simplu nu ma pot controla in ora ei la celelalte ore sunt foarte cuminte dar la ea nu stiu ce se intampla.CE SA FAC SA MA INDREPT? DAU FUNDA big grinbig grinbig grinsadsad

2 răspunsuri:
| pinkystyleツ a răspuns:

Haha laughing stiu cum este. Pai na fiecare cu nebuneala lui incearca sa fii cuminte pana terminam scoala ca sa fie ok macar acum la sfarsit :*

| Pomul a răspuns:

Mai fetito in primul rand incearca d-nee iarta-ma sa te aptii rezolva niste ex in plus la ea la ora sau ceva de genul incearca sa fii atenta si ai sa vezi ca nu o mai ai de aface cu profesarele si in privinta mamei tale incearca sa o intelegi se poarta asa deoarece nu vrea sa cresti si vrea sa ramai copilasul ei asculta am patit:Sfatul meu incearca sa te aptii la ora de romana si sa o intelegi pe mama ta.Atat am avut de spus papa.