| anonim637 a întrebat:

Buna TPU.
De la un timp, bunicul meu ma tot atinge pe fund, sani, uneori ma pupa pe gat si ma simt foarte incomfortabil.
Intr-o zi, m-a pupat pe tricou, foarte aproape de sani. In ziua urmatoare m-a pupat pe tricou dar de data asta chiar la un san.
Inainte doar ma atingea, i-am spus mamei acum ceva timp ca ma atinge mereu si ca nu imi place asta dar ea a spus ca e bunicul meu si ca ma iubeste, de asta face asa. A mai spuus si sa nu ii zic nimanui si acum imi e frica sa ii mai zic ca a ajuns sa ma pupe aproape de sani (prin haine, cum ar veni) si ca isi mai si pune capul.
Nu cred ca mai pot spune cuiva, nu m-ar crede nimeni. In fond, multe persoane au vazut si nu au facut nimic.
Imi e frica sa nu se ajunga la altceva mai rau.

(scuzati categoria)

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Tragei una pe fata cand face tampenii din astea, si da poti reclama la politie acte de pedofilie.

| darrio2007 a răspuns:

Ai o mamă foarte „grijulie". E păcat că gandeste asa.
Spune-i tatalui.

| Violleta2022 a răspuns:

Spune-le parintilor tai!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ca să nu se ajungă la ceva mai rău, nu sta lângă el, nu îl lăsa să se apropie de tine.

| 116111 TelefonulCopilului a răspuns:

Buna!

Hai sa vorbim! Asociatia Telefonul Copilului poate fi prietenul tau atunci cand te confrunti cu o problema. Poti primi ajutor specializat in mod gratuit si in deplina confidentialitate.

Apelul catre 116111 este gratuit din retelele Telekom, Orange si Vodafone, de luni pana vineri, intre orele 08.00 – 20.00. Mai multe poti afla si la: http://www.116111.ro/intrebari-frecvente

Daca te simti in largul tau mai degraba in mediul online, ne poti scrie la 116111@telefonulcopilului.ro sau pe http://www.116111.ro (disponibil 24/7).

Poti primi consiliere gratuita si direct de pe telefonul mobil, descarcand aplicatia noastra disponibila pe dispozitive android Happygraff http://www.116111.ro/descarca-aplicatia

Noi te ascultam oricand si pentru orice problema!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bunic cu apucături de pedofil pervers.

Încearcă să filmezi când bunicul îți face asta și arată filmările-dovadă tatălui tău.

| TudorDD a răspuns:

Bună! Stabilește limite, domnișoară! Cu precădere pentru că e bunicul tău! Unde îi e rușinea?! Nu-l mai lăsa să te atingă. La mai rău? Îi tragi un picior sănătos între picioare și se cumințește! Ia atitudine, nu-l lăsa să ți se urce în cap! De unde acel "n-o să mă creadă nimeni"? Ba cineva o să te creadă, nu închide în tine când se întâmplă ceva. Soluții există, chiar și poliția.

| DepikaPadukone a răspuns:

Nu este un bunic adevărat Nu asa se comportă și este cu adevărat un bunic.

Este un nenorocit stai departe de el și ia-ți un spray la tine și dacă mai încerca sate atingă măcar dai direct torul spray-ul pe gât lui mizeria aia de bunic bolnav.