| FataLuiTata_1639 a întrebat:

Buna TPU...De la un timp toate merg pe dos, m`am certat cu cea mai buna prietena a mea, baiatul la care tin ma lasata pentru o prosta, cu parintii numai ma inteleg, si as vrea sa ii sperii adica vreau sa fiu in centrul atentiei, vreau sa mor dar nu de tot, nu stiu cum sa expliclaughing, thinking am luat 13 buline de nume diferite, si nu am patit nimic, am baut si spirt si degeaba, aveti idei?big grin. funda kiss

Răspuns Câştigător
| micutadhampir a răspuns:

Aveam o prietena la bloc care era cam in situatia in care esti tu...si s-a aruncat de la etajul 9...au dus-o la spital, a vorbit cu sora ei si i-a spus ca regreta ce a facut, ca nu vroia sa moara, doar sa ii sperie. Apoi a murit. Si acum zace intre scanduri, la 3 metri sub pamant. In ultimele momente de viata, ar fi dat orice sa traiasca. Sper ca ai tras o invatatura din povestea asta, care e cat se poate de adevarata.

1 răspuns:
| JustMeBăi a răspuns:

Si tu vrei sa fii in centrul atentiei prin asta? Ia mai gandeste'te putin. Sa'ti pui in pericol sanatatea si viata pentru persoane false, ipocrite, este ridicol. Iar cu parintii incearca sa te intelegi, sa vorbesti cu ei, comunicarea e foarte importanta in familie. Sper sa-ti revina minitile la cap.