| anonim_4396 a întrebat:

de mult timp imi place de un baiat, dar acel nu atrage atentia la mine, adica zic doar ca e simpatic si atit. dar cind il vad nu stiu ma schimb toata dar nu ii arat aceasta.nustiu nu vreau sa stie... si acum ceva timp in urma am inceput sa vorbesc cu un coleg de al meu se comporta asa frumos cu mine,putem vorbi pe ceva teme care nici prietenei mele nu ii pot spune.dar imi pare ca ii place de mine intotdeauna imi atrage atentia, mie vesel cu el si ma cheama cu el afara si zice ca ii place cind sunt nervoasa(zice ca o sa-i mearga acelui baiat care va fi cu mine) poate e asa un gest de prietenie, nu stiu dar simt ceva pentru el, poate e deprindere nu stiu ce sa ma fac sunt in confuz((((

1 răspuns:
| mona a răspuns:

Cred ca-l placi mai mult pe colegul tau si te place si el, aveti multe in comun daca puteti vorbi orice, e atent cu tine, tu ii acorzi atentie...