| Anonim4777 a întrebat:

De obicei fumez o tigara maxim doua pe zi si mereu cand fumez imi vine rau si aceasta stare dureaza toata ziua. Asa e la inceput sau cum? A da fumatul dauneaza grav sanatatii. happy

Răspuns Câştigător
| GaBrIeLa1994 a răspuns:

Acea stare e un semn ca tigarile nu sunt pentru tine.renunta acum pana nu e prea tarziu pentru tine si viata ta, nu faci altcava decat sa iti strici sanatatea, cu banii pe care ii dai pe tigari poti face multe alte lucruri.adunand in fiecare saptamana 10, 20 de lei, banii pe care iai da pe tigari dupa un timp o sa vezi ca o sa strangi o mica suma pe care o poti folosii in scopuri mult mai sanatoase.pentru tine si sanatatea ta sper sa renunti!

| Anonim4777 explică (pentru GaBrIeLa1994):

Ms pentru raspuns. Si DA o sa renuntwinking

3 răspunsuri:
| alessia a răspuns:

Pai daca vezi ca ti-e rau de ce mai fumezi? Nu inteleg. Nu mai fuma si n-o sa-ti mai fie rau.

| SuneteDeChitara a răspuns:

Cine te pune sa fumezi?
Daca iti e rau nu mai fuma!