| AnaAnastasiaaaa a întrebat:

De vreo 4-5 zile ma doare capul in zona fruntii si a cefei. Nu vrea port caciula sau asa ceva si banuiesc ca este din cauza curentului deoarece am mai patit. Insa atunci cand ma doare capul, ma dor si ochii si am o stare de rau. Momentan nu pot merge la doctor. Imi puteti da un sfat?

2 răspunsuri:
| TheFragranceMaster a răspuns:

Nu te doare capul din cauza curentului, asta-i e o prostie pur romaneasca.Stai prea mult un fata pc-ului? Ar putea fi un motiv.Cauzele pot fi multiple :stres, anemie, ciclu dereglat, trebuie sa te vada un doctor neaparat.

| Andreea_Grigore_1988_5D6e a răspuns:

Incearca niste antiinflamatoare pana ajungi la medic.Si daca te dor si ochii atunci durerea de cap se explica:cel mai probabil vei avea nevoie de corectie cu ochelari.