| kidutssu a întrebat:

deci am o pisica si cand sta langa tine te linge intruna...si este enervanta...deci are ceva sau e doar ca sa enerveze lumea..raspunsul corect sau bun primeste funda

FARA JIGNIRI
Scuze de categorie :d

Răspuns Câştigător
| Maomau a răspuns:

Asa isi arata pisicile afectiunea!
Pentru ea linsul este cam ceea ce pentru tine este un sarut!
Asa ca nu te supara pe ea ca te iubeste, nimic altceva!

8 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Si pe mine ma lins o data o pisica mai sa mor prost, are limba aspralaughing

| FuckSchool a răspuns:

Nu are nimic, are si ea poate chef de joaca. Pisicile se ataseaza foarte repede de oameni happy.

| Petre_Alexandru_1995 a răspuns:

Nu are nimic! In general, pisicile vor sa fie mai atasate de tine!

| kidutssu explică (pentru Petre_Alexandru_1995):

Aia e pisica lu bunica, dar pisica de acasa nu face asa..si o iubesc si ma iubeste enorm..si aia linge intruna nu se mai opreste si asa e 4 anibig grin

| Petre_Alexandru_1995 a răspuns (pentru kidutssu):

Poate ca bunica ta e foarte ocupata si nu poate sa ii mai acorde atentie iar atunci cand te vede pe tine, e fericita!

| kidutssu explică (pentru Petre_Alexandru_1995):

Probabil

| loveahhhh a răspuns:

Pisicile sunt niste animale prietenoase. daca te linge e din obisnuinta sau vrea doar putinta atentie
sau daca nu cearto sau ceartal de fiecare data cand face asta si nu o sa-o mai repete

| roxy_9486 a răspuns:

Asa imi face si mie este un semn de afectiune