| crudugabrielafelicia123 a întrebat:

Buna TPU, deci am un baiat de care imi place in liceu dar nu știu da și el dar, il surprind cateodata ca se uita la mine dar colegii lui se uita la mine și nu am vb niciodata cu el. Multumesc✨️

1 răspuns:
| MarianWLF a răspuns:

Daca nu intrati in vorba unul cu altul restul sunt simple speculatii, trebuie sa faca primul pas daca vrea sa te cunoasca, spune-i un simplu buna, ar trebui sa fie suficient de curajos incat sa vina sa stea de vorba cu tine.