| crudugabrielafelicia123 a întrebat:

Buna tuturori, vreau sa știu dacă ma place acel baiat sau nu știu, deci acel baiat sta lângă mine de casa nu chiar dar e in liceu cu mine, dar mereu il surprind ca se uita la mine dar și colegii lui se uita. De ce oare? Ajutati-ma, dau funda.

2 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

Ani de liceu laughing, ce asteptari ai, nu e copt, daca il placi asa mult baga-l tu in seama avand in vedere ca prefera sa tremure chilotii pe el in loc sa vina sa vorbeasca cu tine.

| lpavel a răspuns:

Binenteles ca te place dar nu are curaj sa te abordeze! In sinea lui se gandeste ca esti prea buna pentru el! Si colegii lui se uita pentru ca baietii vorbesc intre ei cand le place o fata, probabil le-a vorbit de tine si erau curiosi cum esti si binenteles te-au placut si ei de aceea se holbau toti la tine! Se pare ca esti tare frumusica daca mai multi baieti deodata se uita la tine... happy