| IubesteEa a întrebat:

Buna TPU deci fostul meu iubit m-a amenintat o data ca vine la liceu sa ma bata ..nu a venit ( vrea sa ma bata findca nu m-am culcat cu el ) ..Acum m-a amenintat din nou si astazi vrea sa vina sa ma bata,dar nu ma bate el,pune pe unele de la mine din liceu,care una dintre el are boala pe mine, si astazi nu ma duc la liceu, findca fata aia bate rau din cate am auzit era sa bage pe una in spital ..si nu am chef sa ajung acolo din cauza unui fost iubit.Si el abia s-a imprietenit cu ele si imediat le pune sa ma bata ..si vreau sa stiu ele 1.de ce fac asta pentru el? Si vreau sa va rog ceva 2..Cum scap de asta? Oricum joi intram in vacanta sper ca dupa vacanta sa se termine totul ..sa ma lase-n pace! Si voiam sa ii fac mandat din ala care sa nu se mai atinga de mine 3.se poate? Dau funda va rog cer ajutor! la cel /cea care a raspuns la toate intrebarile 1, 2, 3 :* mersi

4 răspunsuri:
| CandyTetris a răspuns:

Mergi la cea mai apropiata sectie de politie si ii faci plangere.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Suni la politie si gata

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Si politia pentru ce e platita

| LoveIsForEverYoung a răspuns:

Suna la politie, anunta-ti parinti, roaga pe cineva sa-l bata, daca este vreun baiat care te place stai pe langa el! Mult noroc!