| Bianca_3626 a întrebat:

Buna TPU.Deci imi place de un baiat din scoala.Si l-am bagat in lista de mess.Am vorbit de vreo 3 ori, despre scoala. El nu prea vorbeste decat daca faci tu primul pas. Dar chiar nu stiu cum sa incep discutia. Ok ii zic Buna ce faci si cam atat.Ca nu vreau sa mai vorbim despre scoala.Si nu pot sa-l intreb auzi tu ce muzuica asculti sau ceva de genu.As vrea sa-mi ziceti ce subiecte sa dezbatem dar care sa il intereseze cat de cat.

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Poti sa-i zici ce hobby are ce face in timpul liber chesti de haine, la ce se uita la tv si tot asa.

| zelda a răspuns:

Pai deschide tu subiecte (despre tine sau despre el spre exemplu) ca sa va cunoasteti mai bine. Daca vorbiti despre voi raspunsurile lui/tale o sa fie mult mai lungi si mai interesante decat cele despre scoala. Incearcahappy