| anonim_4396 a întrebat:

Hey! de putin timp sunt cu un baiat si atunci cand vorbim, nu gasim un subiect care sa ne intereseze pe amandoi...sau daca propune fiecare cate unul, celalalt nu prea e de acord. amadoi suntem foarte timizi vreau si eu multee subiecte pe care sa le dezbatem amadoidar, sa ne si intereseze pe amadoi.

Răspuns Câştigător
| Cosmiinna a răspuns:

Aaaaaa, pai atunci e altceva. pe mess e simplu ii poti trimite melodii sau sa comentati videoclipuri de pe youtube, sa va jucati pool. eu credeam ca in viata reala nu va spuneti nimiclaughing scuzele mele :* bafta in continuare si sa aveti o relatie minunata:X

8 răspunsuri:
| Cosmiinna a răspuns:

Eu am alta parere, poate nu va potriviti. happy poate ai nevoie de un baiat care sa sparga mereu gheata, nu poti intreba pe cineva ce sa-i spui pentru ca atunci cand vei fi fata in fata cu el vei uita totul. totul ar trebui sa vina de la sine. Eu zic sa cauti pe altcineva.

| EuElyEla99 a răspuns (pentru Cosmiinna):

Deci...fata-n-fata, e altceva. mereu gasim un subiect de vorba...dar pe messworried, nu prea. am incercat si pe mess sa vorbim mai multe si oricat de jenati am fi, am reusit cu toate ca, uneori ne trebuie mai mult timp pntru un raspuns:-s:X:X

| EuElyEla99 a răspuns (pentru Cosmiinna):

Multumim:X:X:X

| Cosmiinna a răspuns (pentru EuElyEla99):

Aaaaaa, pai atunci e altceva. pe mess e simplu ii poti trimite melodii sau sa comentati videoclipuri de pe youtube, sa va jucati pool. eu credeam ca in viata reala nu va spuneti nimiclaughing scuzele mele :* bafta in continuare si sa aveti o relatie minunata:X

| OOOLEOOO a răspuns:

Faptul ca nu gasiti un subiect ar putea crea un subiect thinking

| EuElyEla99 a răspuns:

Multumesc amadurora:X:*

| neutrino a răspuns:

Asa este cand cei doi nu au nimic in comun. Decat un gand.

| Devyd a răspuns:

Pai pentru avea subiecte ce pe care sa le dezbatii, ar trebui sa stii ce ii place, muzica lui favorita, likes & dislikes...etc.
SI trebuie sa fiti mai deschisi unul cu celalalt.
Un subiect ar fi acela sa ii spui cat de mult il iubesti...etc
Oricum,multa bafta.

| TraficantaDePupici a răspuns:

Pai de exemplu vorbiti despre scoala sau despre relatia voastra. despre ce planuiti sa faceti in viitor... trebuie sa cautati lucruri care sa va placa amandurora. smug parerea mea e sa stai cu el doar daca aveti ceva in comun. stii ceva big grinbig grin incearca sa descoperi interiorul lui big grin vezi ce simte prentru tine. poate asta incearca si el sa faca.winking vorbiti despre familiile voastre. abia sunteti la inceput. incercati sa va cunoasteti mai bine happyhappyhappy succesc :* funda?