| anonim_4396 a întrebat:

Hey! de putin timp sunt cu un baiat si atunci cand vorbim, nu gasim un subiect care sa ne intereseze pe amandoi...sau daca propune fiecare cate unul, celalalt nu prea e de acord. amadoi suntem foarte timiziworried vreau si eu multee subiecte pe care sa le dezbatem amadoibig grin dar, sa ne si intereseze pe amadoi.

Răspuns Câştigător
| danielahopes a răspuns:

Paii eu stiu, cel mai bine este sa discutati despre ceva care practicati amn2, gen scoala, ore, pc, thinking tu il cunosti mai bine! Ceva sa-i placa si lui si tiewinking

6 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Sau gen sexlaughingsigur va fi ok, doar in gluma sa ii propui de sexrolling on the floorsa vedem ce spune big grin?

| EuElyEla99 a răspuns (pentru Liviu):

O sa zica ca suntem inca minerolling on the floorlaughing

| EuElyEla99 a răspuns (pentru EuElyEla99):

Mici*

| Ananas2 a răspuns:

Nu merge asa. voi trebuie sa gasiti subiecte, nu sa ne intrebati pe noi. si nu asa sa stati sa va ganditi despre ce puteti vorbi. trebuie sa gasiti pe moment. daca nu aveti despre ce sa vorbiti chiar nu are rost...

| EuElyEla99 a răspuns:

Sunt lucruri pe care le avem in comunbig grin:X:X...ne plec unele lucruri si chiar sa le facem impreuna:X:Xlove struck

| ValyMT2 a răspuns:

Daca nu aveti lucruri in comun nu prea va potriviti.