| Cristynik a întrebat:

deci, Intro seara m-am sarutat cu un baiat, apoi aflu ca celei mai bune prietene inca ai mai place de el, dupa cateva zile aflu si ca baiatul respectiv cica statea cu mine. Apoi aflu ca cea mai buna prietena a mea este suparata din cauza ca eu i-am spus baiatului sa fim impreuna doar sa o facem geloasa pe ea. ceea ce nu e adevarat! Apoi dupa toate astea imi cer scuze de la fata si ea nu vorbeste cu miine' si povestea sa fie completa. Dupa ziua in care m-am saurtat cu baiatul respectiv m-am impacat cu fostul prieten. Iar acum nu stiu ce sa zic ce sa fac sa rezolv problema cat mai repede.crying dau funda celui care ma ajuta! ajutati-ma va rog!

Răspuns Câştigător
| iShadowz a răspuns:

Incearca sa vorbesti cu prietena ta si daca ea nu vrea, lasa-i un mesaj pe mobil sau pe mess. Vorbeste cu cu baiatul respectiv si intreaba-l de ce a spus asta, apoi spune`i sa-i zica si prietenei tale; ii spui ca nu poti fi cu el, fiindca ai deja prieten. Iar ca sa nu se supere fostul`... explica`i si lui...va intelege in cele din urma! Bafta! [Btw, incalcita poveste laughing]

1 răspuns:
| BiAnCaIoAnA2000 a răspuns:

Ar trebui sa rogi alta prietena sa vorbeasca cu acea prietena si sa- i spuna adevarul. Si vorbeste cu baietii si vezi pe cine iubesti si cine te iubeste mai tare. Primesc funda?