| anonim_4396 a întrebat:

happy
Deci la scoala este o fata. fitoasa, parasuta. Ea a fost impreuna cu cei doi baieti care i-am iubit cu adevarat. Am simtit, ca mi i-a furat pe amandoi. Oricum, ea a fost plecata cateva saptamani in alta tara, iar saptamana viitoare se intoarce. Pe bune daca nu imi venea sa ma dau cu capu' de pereti cand am auzit ca se intoarce straight face Ma rog, problema e ca eu sunt timida, dar vreau sa fiu mult mai tupeista ca sa ii arat cu cine se pune. Sa o fac sa se simta jalnic cum a facut si ea cu mine. Va rog, ajutor. Da fundita! happy

Răspuns Câştigător
| Fineness a răspuns:

Raspunde-i cu niste replici usturatoare daca cumva se ia de tine!
Dar,daca te intreaba ceva,raspunde-i cu un ton gen,,nu ma intereseaza'' sau,, ma grabesc''.
Repet, fii tupeista si nu trebuie sa taci si sa inghiti.In pauza,daca te enerveaza la culme,poti chiar sa o injuri in fata(nu in fata profilor),dar la limita.
Nu trebuie sa te faci ca nu o auzi,ci invers,sa-i dai un raspuns,,inteligent'' la fiecare replica si sa o lasi fara cuvinte.
Iar cu acei baieti,incearca sa faci tu primul pas,iar daca vezi ca nu merge cu ei,las-o balta.
Ps:trebuie sa ai incredere in tine, nu te lasa doborata de orice fleac si nu pune tot la suflet! Ori ea, ori tu!
Bafta si sper ca te-am ajutat!

2 răspunsuri:
| Andukx a răspuns:

Nu trebuie sa fii timida. In legatura cu baietii, daca zici ca`i parasuta de asta au fost impreuna cu ea. Nu trebuie sa te dai cu capu` de pereti din cauza eihee hee Stai calma. Oricum asa`s parasutele: proaste si cu figurilaughing

| Immature a răspuns:

Dau fundita*, ma scuzati happy.