| andreea26062002 a întrebat:

Buna TPU deci sa incep cu inceputul :astazi am vorbit cu prietena mea la telefon si verisorul ei a vrut sa vorbesca cu mine si am vorbit cu verisorul ei si el dorea numarul meu de telefon si ii l-am dat dupa i-am spus prietenei mele sa il intrebe daca el vrea sa fim prieteni iar el araspuns ca vrea sa fim doar AMICI ce inseamna asta avand in vedere ca nu ne-am vazut niciodata prietena mea i-a aratat o poza cu mine si el a vrut sa vorbeasca cu mine.As mai adauga un detaliu am vorbit cu verisorul prietenei mele adica Gabi ca asa il cheama de pe telefonul prietenei mele Alexandra. Scuzati-mi categoria

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

lasă timpul să treacă, momentan nici nu vă cunoașteți, deci nu poți spune că te place sau nu. dar, din moment ce ți-a cerut numărul, s-ar putea să fie interesat.

| andreea26062002 explică (pentru anonim_4396):

Multumesc frumos pentru raspuns

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Depinde de el. Poate pentru el amici si prieteni inseamna acelasi lucru sau doar s-a referit ca vrea sa te cunoasca mai bine iar deocamdata doar sa vorbiti. Asteapta si vei afla cu timpul ce vrea de la tine.

| Codreanu_Anduta_1991 a răspuns:

Buna! Nu pot sa stiu eu ce e in mintea acelui baiat, si nici tu nu ci aum sa stii.Momentan, vorbeste cu el, poate sa vrea o relatie cu tine, o aventura sau poate ca vrea doar o prietenie. Nu se stie. Orice ar fi, tu vorbeste cu el, cine stie, poate i-a placut de tine. Bafta!happy