| GreenShinyApple a întrebat:

Deci,saptamana asta am aflat ca baiatul care arata cel mai bine din clasa mea,ma place.Mi-a placut de el inainte, acum nu mai stiu ce sa zic sigur. Oricum, ascultam aceeasi muzica si e de treaba.Nu vorbim in schimb,mai deloc.Dar,o "prietena" de-a mea s-a tot holbat la el, si a vazut ca se tot uita la mine. Dupa un timp, a vazut-o.Se uita unul la altul si ea crede ca acum o place pe ea.Ei vorbesc pe Mess destul de des.M-a enervat chestia asta si m-am suparat pe ea.Ce credeti, o place pe ea acum? S-a terminat?

1 răspuns:
| Alycee a răspuns:

Eu cred ca o place pe ea doar ca o prietena si s-ar putea sa te placa pe tine daca ai observat ca se uita altfel la tine sau se balbaie