| Roby860 a întrebat:

Hei TPU, deci sunt Roby si vreau sa va spun ca nu o sa o mai las pe sora mea Alina de acum pe contul meu, findka (cum skrie ea laughing pune intrebari tampite..Acum vreau sa va pun eu o intrebare normala. Asteptati sa inceapa liceul? Da sau nu.dau si funda..si as vrea sa imi spuneti totusi ce parere aveti ca nu imi mai las sora sa puna intrebari pe TPU..ar trebui oare sa o mai las?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Si cu toate asta ai pus si tu o intrebare destul de tampita

| Roby860 explică (pentru suntserios):

Pff ti.am dat funda din greseala.dar oricum mersi pentru raspuns.da asa e am realizat ca pun si eu intrebari tampite ecsact calina

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar ea nu poate sa-si faca cont?

| Roby860 explică (pentru anonim_4396):

Nu mai e nevoie o sa ii dau contul meu..am ajuns la o intelegere cu Alina si vrea ea acest cont..eu cred ca imi fac altul. oricum ea are mai multa nevoie de cont de TPU decat mine.

| missfatadelatara a răspuns:

Hai Robo.

Io no te kkred kk kopee d paici nos normaeli.

Ajak eu tt sfatuesc ss no mai chenui pp sorta.

Maiinteles?

| Roby860 explică:

M-am hotarat sa o las pe sora mea in continuare pe TPU