| Bissel a întrebat:

Deci...sunt pe Vodafone si as dori sa-mi trimit un euro credit de pe alt telefon care este in aceeasi retea, dar la abonament. Are careva idee daca este posibil asa ceva? Sau poate macar cineva sa-mi explice cum se procedeaza? :3 Dau FUNDA si multumesc pentru cei care isi bat capul pentru intrebarile mele... laughing) :*

Răspuns Câştigător
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Da,poti transfera in aceeasi retea de la un telefon cu abonament sau pe care ai credit suficient.Suna la nr.de contact si urmeaza indicatiile robotului, sau contacteaza operatorul.

| Danut_Popa_1961 a răspuns (pentru Danut_Popa_1961):

Fa asta de pe telefonul cu abonament.

2 răspunsuri:
| DirtyCow a răspuns:

*100#