| adiTzaa19 a întrebat:

am 22 de ani, si vreau o locuinta intr-un bloc ANl. vreau sa-mi spuneti cum pot obtine un apartament, si cum se procedeaza, ce pasi trebuie sa fac... sunt din fagaras, si acolo in blocurile ANL sunt apartamente libere. se zice ca acolo e cu chirie, si dupa 5 ani, pot deveni proprietar, adica sa imi cumpar apartamentul cu 30.000 Euro. vreau sa-mi spuneti cum sa procedez, unde sa merg, si cat ar costa chiria la un apartament?

1 răspuns:
| superdorex a răspuns:

Trebuie sa mergi la primarie, ei au blocurile in dotare sa stii! Asa e si in Focsani!