| ziz a întrebat:

Duminica este ziua mea, iar prietenul meu nu vrea sa vina pentru ca spune ca nu-mi cunoaste prietenii baieti si nu va avea cu cine sta, si nici nu vrea sa ii cunoasca. Cand discutam despre asta, spune sa inchei subiectul ca asa ramane pentru ca nu vrea sa ne certam. El este si o fire si putin mai timida, si infumurata uneori. Sfaturi pentru a o scoate la capat laughing

P.S. : Nu vreau sa ma despart de el din aceasta cauza

Răspuns Câştigător
| AshuraElric a răspuns:

Daca el nu se simte pregatit sa-ti cunoasca intreaga gasca de prieteni atunci nu-l poti obliga sa vina. Nu insista prea mult pentru ca se va simti incoltit si se va indeparta de tine.

1 răspuns:
| kzd a răspuns:

Pai ca sa nu risti asta, lasa-l sa nu vina la petrecerea ta. Nu poti obliga un om sa faca ce nu vrea. E mai bine pentru relatia ta.