| LarissssaMagdiiiiiiiiiiii a întrebat:

Dupa ce mediile au fost incheiate, am primit un test neanuntat. Intrebarea mea este : Este voie ca o nota primita in semstrul I, cu data de 01.02. 2017 sa fie trecuta in semestrul II? Va rog mult, sa ma lamuriti

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cine spune ca nota va fi trecuta in catalog?

| LarissssaMagdiiiiiiiiiiii explică (pentru darrio2007):

Doamna profesoara

| darrio2007 a răspuns (pentru LarissssaMagdiiiiiiiiiiii):

Nu are voie sa faca asta dar poate tine cont la stabilirea notelor fiecaruia, pe semestrul II. Degeaba nu v-a dat testul. V-a pedepsit pentru ceva facut de voi.

| UserulAnonim a răspuns:

In mod normal nu are voie, dar daca intentioneaza puteti reclama directorului si rezolva el situatia.