| MNIDenisa a întrebat:

Dupa Minimax, urma Animax. insa la mine nu il mai bagalaughing. Voua va merge, dupa o anumita ora?:-s

Răspuns Câştigător
| mikyloveyou a răspuns:

Nici mie straight face. De obicei il dadea de la 8 seara, si adoram postul asta puppy dog eyes. Acum ma uit la animeuri online. Daca vrei iti pot da un site unde la gasesti subtitrate in romana happy.

| MNIDenisa explică (pentru mikyloveyou):

M-am linistit. macar stiu ca nu sunt singuralaughing, stai linistitahappy. Multumesc de raspuns.O seara placuta iti doreschappy

1 răspuns: